jQuery Twitter Search (7.x-3.1) - en to kk translation catalogue (9 entries)

en: delete
kk: Өшіру

en: Delete
kk: Өшіру

en: Operations
kk: Операциялар

en: Cancel
kk: Келіспеу

en: Language
kk: Тіл

en: Block title
kk: Атауы

en: edit
kk: түзету

en: Save
kk: Сақтау

en: Filter
kk: Фильтрле
