jQuery Twitter Search (7.x-3.1) - en to ku translation catalogue (9 entries)

en: delete
ku: سڕینه‌وه‌

en: Delete
ku: سڕینه‌وه‌

en: Operations
ku: کاره‌کان

en: Cancel
ku: پاشگه‌زبه‌وه‌

en: Language
ku: زمان

en: Block title
ku: ناونیشانی بلۆک

en: edit
ku: ده‌ستکاریکردن

en: Save
ku: پاشەکەوتکردن

en: Filter
ku: پاڵێو
