jQuery Twitter Search (7.x-3.1) - en to my translation catalogue (8 entries)

en: delete
my: ဖျက်ရန်

en: Delete
my: ပယ်ဖျက်

en: Operations
my: လုပ်ဆောင်ချက်များ

en: Cancel
my: ပယ်ဖျက်

en: Language
my: ဘာသာစကား

en: Block title
my: block ခေါင်းစဉ်

en: edit
my: ပြင်ရန်

en: Save
my: သိမ်းပါ
