jQuery Twitter Search (7.x-3.1) - en to nl translation catalogue (16 entries)

en: delete
nl: verwijderen

en: Delete
nl: Verwijderen

en: Operations
nl: Bewerkingen

en: Cancel
nl: Annuleren

en: Language
nl: Taal

en: Block Title
nl: Bloktitel

en: Block title
nl: Bloktitel

en: edit
nl: bewerken

en: Save
nl: Opslaan

en: Timeout
nl: Time-out

en: Until
nl: Tot

en: Local
nl: Lokaal

en: Result count
nl: Aantal resultaten

en: Pause
nl: Pauze

en: Block title.
nl: Bloktitel

en: Result type
nl: Resultaattype
