jQuery Twitter Search (7.x-3.1) - en to or translation catalogue (8 entries)

en: delete
or: ଅପସାରଣ କରନ୍ତୁ

en: Delete
or: ଅପସାରଣ କରନ୍ତୁ

en: Operations
or: ପ୍ରୟୋଗଗୁଡ଼ିକ

en: Cancel
or: ବାତିଲ କରନ୍ତୁ

en: Language
or: ଭାଷା

en: Block title
or: ବ୍ଲକ ଶୀର୍ଷକ

en: edit
or: ସମ୍ପାଦନ କରନ୍ତୁ

en: Filter
or: ଛାଣକ
