jQuery Twitter Search (7.x-3.1) - en to pt translation catalogue (14 entries)

en: delete
pt: eliminar

en: Delete
pt: Eliminar

en: Operations
pt: Operações

en: Cancel
pt: Cancelar

en: Language
pt: Idioma

en: Block Title
pt: Título do Bloco

en: Block title
pt: Título do bloco

en: edit
pt: editar

en: Save
pt: Guardar

en: Filter
pt: Filtro

en: Term
pt: Termo

en: Timeout
pt: Tempo esgotado

en: Until
pt: Até

en: Block title.
pt: Título do bloco.
