jQuery Twitter Search (7.x-3.1) - en to ru translation catalogue (17 entries)

en: delete
ru: удалить

en: Delete
ru: Удалить

en: Operations
ru: Операции

en: Cancel
ru: Отмена

en: Language
ru: Язык

en: Block Title
ru: Заголовок блока

en: Block title
ru: Заголовок блока

en: edit
ru: изменить

en: Save
ru: Сохранить

en: Filter
ru: Фильтр

en: Term
ru: Термин

en: Timeout
ru: Время ожидания

en: Until
ru: Не ранее

en: Local
ru: Локально

en: Pause
ru: Пауза

en: Block title.
ru: Заголовок блока.

en: Access token
ru: Ключ доступа
