jQuery Twitter Search (7.x-3.1) - en to sk translation catalogue (13 entries)

en: delete
sk: odstrániť

en: Delete
sk: Odstrániť

en: Operations
sk: Operácie

en: Cancel
sk: Zrušiť

en: Language
sk: Jazyk

en: Block Title
sk: Nadpis bloku

en: Block title
sk: Nadpis bloku

en: edit
sk: upraviť

en: Save
sk: Uložiť

en: Term
sk: Termín

en: Until
sk: Do

en: Local
sk: Lokálny

en: Pause
sk: Pozastaviť
