jQuery Twitter Search (7.x-3.1) - en to sl translation catalogue (8 entries)

en: delete
sl: izbriši

en: Delete
sl: Izbriši

en: Operations
sl: Operacije

en: Cancel
sl: Prekliči

en: Language
sl: Jezik

en: Block title
sl: Naslov bloka

en: edit
sl: uredi

en: Save
sl: Shrani
