jQuery Twitter Search (7.x-3.1) - en to sq translation catalogue (9 entries)

en: delete
sq: fshij

en: Delete
sq: Fshij

en: Operations
sq: Operacionet

en: Cancel
sq: Anulo

en: Language
sq: Gjuha

en: Block title
sq: Titulli i bllokut

en: edit
sq: ndrysho

en: Save
sq: Ruaj

en: Filter
sq: Filtri
