jQuery Twitter Search (7.x-3.1) - en to et translation catalogue (14 entries)

en: delete
et: kustuta

en: Delete
et: Kustuta

en: Operations
et: Toimingud

en: Cancel
et: Tühista

en: Language
et: Keel

en: Block Title
et: Ploki pealkiri

en: Block title
et: Ploki pealkiri

en: edit
et: muuda

en: Save
et: Salvesta

en: Filter
et: Filtreeri

en: Term
et: Termin

en: Local
et: Kohalik

en: Pause
et: Peata

en: Block title.
et: Ploki pealkiri.
