jQuery Twitter Search (7.x-3.0) - en to hy translation catalogue (9 entries)

en: delete
hy: հեռացնել

en: Delete
hy: Ջնջել

en: Operations
hy: Գործողություններ

en: Cancel
hy: Չեղարկել

en: Language
hy: Լեզու

en: Block title
hy: Բլոկի վերնագիր

en: edit
hy: խմբագրել

en: Save
hy: Պահպանել

en: Filter
hy: Ֆիլտր
