jQuery Twitter Search (7.x-3.1) - en to it translation catalogue (13 entries)

en: delete
it: elimina

en: Delete
it: Elimina

en: Operations
it: Operazioni

en: Cancel
it: Annulla

en: Language
it: Lingua

en: Block title
it: Titolo del blocco

en: edit
it: modifica

en: Save
it: Salva

en: Filter
it: Filtra

en: Term
it: Termine

en: Until
it: Fino a

en: Pause
it: Pausa

en: Block title.
it: Titolo del blocco.
