jQuery Twitter Search (7.x-3.1) - en to pl translation catalogue (27 entries)

en: delete
pl: usuń

en: Delete
pl: Usuń

en: Operations
pl: Operacje

en: Cancel
pl: Anuluj

en: Language
pl: Język

en: Block Title
pl: Tytuł bloku

en: Block title
pl: Tytuł bloku

en: edit
pl: edytuj

en: Save
pl: Zapisz

en: Filter
pl: Filtr

en: Term
pl: Termin

en: Timeout
pl: Czas oczekiwania

en: Until
pl: Do

en: Local
pl: Lokalnie

en: Consumer key
pl: Klucz konsumenta

en: Result count
pl: Licznik wyników

en: Pause
pl: Pauza

en: Block title.
pl: Tytuł bloku.

en: jQuery twitter search block config
pl: jQuery twitter search - konfiguracja bloku

en: jQuery twitter search blocks list
pl: jQuery twitter search - lista bloków

en: jQuery twitter search add block
pl: jQuery twitter search - dodaj blok

en: Term to search for.
pl: Fraza do wyszukania.

en: Block :block_title have been saved.
pl: Blok :block_title został zapisany.

en: jQuery twitter search delete block
pl: jQuery twitter search - usuń blok

en: jQuery twitter search edit block
pl: jQuery twitter search - edytuj blok

en: Advanced option
pl: Zaawansowane opcje

en: URL for title link.
pl: URL odnośnika tytułu.
