jQuery Twitter Search (7.x-3.0) - en to pt translation catalogue (15 entries)

en: delete
pt: apagar

en: Delete
pt: Apagar

en: Operations
pt: Operações

en: Cancel
pt: Cancelar

en: Language
pt: Idioma

en: Block Title
pt: Título do bloco

en: Block title
pt: Título do bloco

en: edit
pt: editar

en: Save
pt: Salvar

en: Filter
pt: Filtrar

en: Term
pt: Termo

en: Until
pt: Até

en: Pause
pt: Pausa

en: Block title.
pt: Título do bloco.

en: Access token
pt: Chave de acesso
