jQuery Twitter Search (7.x-3.0) - en to ur translation catalogue (10 entries)

en: delete
ur: حذف کریں

en: Delete
ur: حذف کریں

en: Operations
ur: معاملات

en: Cancel
ur: منسوخ کریں

en: Language
ur: زبان

en: Block Title
ur: بلاک کا عنوان

en: Block title
ur: بلاک کا عنوان

en: edit
ur: ترمیم

en: Save
ur: محفوظ کریں

en: Filter
ur: فلٹر
