jQuery UI Multiselect (7.x-1.0-alpha1) - en to bo translation catalogue (5 entries)

en: User interface
bo: སྤྱོད་མཁན་གྱི་འཆར་ངོས

en: Width
bo: ཞེང་ཚད

en: Height
bo: མཐོ་ཚད

en: Sortable
bo: གོ་རིམ་བསྒྲིག་ཆོག་པ

en: Left
bo: གཡོན
