jQuery UI Multiselect (7.x-1.0-alpha1) - en to de translation catalogue (7 entries)

en: User interface
de: Benutzeroberfläche

en: Width
de: Breite

en: Height
de: Höhe

en: Sortable
de: Sortierbar

en: Left
de: Links

en: Right
de: Rechts

en: Searchable
de: Suchbar
