jQuery UI Multiselect (7.x-1.0-alpha1) - en to el translation catalogue (5 entries)

en: User interface
el: Διεπαφή χρήστη

en: Width
el: Πλάτος

en: Height
el: Ύψος

en: Left
el: Αριστερά

en: Right
el: Δεξιά
