jQuery UI Multiselect (7.x-1.0-alpha1) - en to et translation catalogue (6 entries)

en: User interface
et: Kasutajaliides

en: Width
et: Laius

en: Height
et: Kõrgus

en: Sortable
et: Sorditav

en: Left
et: Vasakul

en: Right
et: Paremal
