jQuery UI Multiselect (7.x-1.0-alpha1) - en to eu translation catalogue (5 entries)

en: User interface
eu: Erabiltzaile interfazea

en: Width
eu: Zabalera

en: Height
eu: Altuera

en: Left
eu: Ezkerra

en: Right
eu: Eskuina
