jQuery UI Multiselect (7.x-1.0-alpha1) - en to fi translation catalogue (6 entries)

en: User interface
fi: Käyttöliittymä

en: Width
fi: Leveys

en: Height
fi: Korkeus

en: Sortable
fi: Lajiteltavissa

en: Left
fi: Vasemmalla

en: Right
fi: Oikealla
