jQuery UI Multiselect (7.x-1.0-alpha1) - en to gl translation catalogue (6 entries)

en: User interface
gl: Interface de usuario

en: Width
gl: Ancho

en: Height
gl: Alto

en: Sortable
gl: Ordenable

en: Left
gl: Esquerda

en: Right
gl: Dereita
