jQuery UI Multiselect (7.x-1.0-alpha1) - en to hr translation catalogue (6 entries)

en: User interface
hr: Korisničko sučelje

en: Width
hr: Širina

en: Height
hr: Visina

en: Sortable
hr: Moguće sortirati

en: Left
hr: Lijevo

en: Right
hr: Desni
