jQuery UI Multiselect (7.x-1.0-alpha1) - en to hu translation catalogue (6 entries)

en: User interface
hu: Felhasználói felület

en: Width
hu: Szélesség

en: Height
hu: Magasság

en: Sortable
hu: Rendezhető

en: Left
hu: Bal

en: Right
hu: Jobb
