jQuery UI Multiselect (7.x-1.0-alpha1) - en to id translation catalogue (6 entries)

en: User interface
id: Antarmuka pengguna

en: Width
id: Lebar

en: Height
id: Tinggi

en: Sortable
id: Dapat disortir

en: Left
id: Kiri

en: Right
id: Kanan
