jQuery UI Multiselect (7.x-1.0-alpha1) - en to it translation catalogue (6 entries)

en: User interface
it: Interfaccia utente

en: Width
it: Larghezza

en: Height
it: Altezza

en: Sortable
it: Ordinabile

en: Left
it: Sinistra

en: Right
it: Destra
