jQuery UI Multiselect (7.x-1.0-alpha1) - en to ja translation catalogue (6 entries)

en: User interface
ja: ユーザーインターフェース

en: Width
ja: 幅

en: Height
ja: 高さ

en: Sortable
ja: 並び替え可能

en: Left
ja: 左

en: Right
ja: 右
