jQuery UI Multiselect (7.x-1.0-alpha1) - en to ka translation catalogue (5 entries)

en: User interface
ka: მომხმარებლის ინტერფეისი

en: Width
ka: სიგანე

en: Height
ka: სიმაღლე

en: Left
ka: მარცხნივ

en: Right
ka: მარჯვნივ
