jQuery UI Multiselect (7.x-1.0-alpha1) - en to km translation catalogue (5 entries)

en: User interface
km: ចំណុច​ប្រទាក់​អ្នក​ប្រើ

en: Width
km: ទទឹង

en: Height
km: កម្ពស់

en: Left
km: ឆ្វេង

en: Right
km: ស្តាំ
