jQuery UI Multiselect (7.x-1.0-alpha1) - en to ku translation catalogue (5 entries)

en: User interface
ku: ڕووکاری بەکارهێنەر

en: Width
ku: پانی

en: Height
ku: بەرزی

en: Left
ku: چەپ

en: Right
ku: ڕاست
