jQuery UI Multiselect (7.x-1.0-alpha1) - en to no translation catalogue (6 entries)

en: User interface
no: Brukergrensesnitt

en: Width
no: Bredde

en: Height
no: Høyde

en: Sortable
no: Sorterbar

en: Left
no: Venstre

en: Right
no: Høyre
