jQuery UI Multiselect (7.x-1.0-alpha1) - en to nl translation catalogue (6 entries)

en: User interface
nl: Gebruikersinterface

en: Width
nl: Breedte

en: Height
nl: Hoogte

en: Sortable
nl: Sorteerbaar

en: Left
nl: Links

en: Right
nl: Rechts
