jQuery UI Multiselect (7.x-1.0-alpha1) - en to oc translation catalogue (6 entries)

en: User interface
oc: Interfàcia de l'utilizaire

en: Width
oc: Largor

en: Height
oc: Nautor

en: Sortable
oc: Classable

en: Left
oc: Esquèrra

en: Right
oc: Dreita
