jQuery UI Multiselect (7.x-1.0-alpha1) - en to sv translation catalogue (6 entries)

en: User interface
sv: Användargränssnitt

en: Width
sv: Bredd

en: Height
sv: Höjd

en: Sortable
sv: Sorteringsbar

en: Left
sv: Vänster

en: Right
sv: Höger
