jQuery UI Multiselect (7.x-1.0-alpha1) - en to ug translation catalogue (5 entries)

en: User interface
ug: ئىشلەتكۈچىلەر كۆزنىكى

en: Width
ug: كەڭلىكى

en: Height
ug: ئېگىزلىكى

en: Left
ug: سولغا توغرىلاش

en: Right
ug: ئوڭغا توغرىلاش
