jQuery UI Multiselect (7.x-1.0-alpha1) - en to vi translation catalogue (6 entries)

en: User interface
vi: Giao diện người dùng

en: Width
vi: Chiều rộng

en: Height
vi: Chiều cao

en: Sortable
vi: Có thể sắp xếp

en: Left
vi: Trái

en: Right
vi: Phải
