jQuery UI Multiselect (7.x-1.0) - en to ar translation catalogue (5 entries)

en: User interface
ar: واجهة المستخدم

en: Width
ar: العرض

en: Height
ar: الارتفاع

en: Left
ar: اليسار

en: Right
ar: اليمين
