jQuery UI Multiselect (7.x-1.0) - en to be translation catalogue (5 entries)

en: User interface
be: Інтэрфэйс карыстальніка

en: Width
be: Шырыня

en: Height
be: Вышыня

en: Left
be: Злева

en: Right
be: Справа
