jQuery UI Multiselect (7.x-1.0) - en to ca translation catalogue (6 entries)

en: User interface
ca: Interfície d'usuari

en: Width
ca: Amplada

en: Height
ca: Alçada

en: Sortable
ca: Ordenable

en: Left
ca: Esquerra

en: Right
ca: Dreta
