jQuery UI Multiselect (7.x-1.0) - en to da translation catalogue (6 entries)

en: User interface
da: Brugergrænseflade

en: Width
da: Bredde

en: Height
da: Højde

en: Sortable
da: Kan sorteres

en: Left
da: Venstre

en: Right
da: Højre
