jQuery UI Multiselect (7.x-1.0) - en to fr translation catalogue (6 entries)

en: User interface
fr: Interface utilisateur

en: Width
fr: Largeur

en: Height
fr: Hauteur

en: Sortable
fr: Classable

en: Left
fr: Gauche

en: Right
fr: Droit
