jQuery UI Multiselect (7.x-1.0) - en to gd translation catalogue (6 entries)

en: User interface
gd: Eadar-aghaidh a' chleachdaiche

en: Width
gd: Leud

en: Height
gd: Àirde

en: Sortable
gd: So-sheòrsaichte

en: Left
gd: Clì

en: Right
gd: Deas
