jQuery UI Multiselect (7.x-1.0) - en to he translation catalogue (6 entries)

en: User interface
he: ממשק משתמש

en: Width
he: רוחב

en: Height
he: גובה

en: Sortable
he: ניתן למיון

en: Left
he: שמאל

en: Right
he: ימין
