jQuery UI Multiselect (7.x-1.0) - en to is translation catalogue (6 entries)

en: User interface
is: Notendaviðmót

en: Width
is: Breidd

en: Height
is: Hæð

en: Sortable
is: Raðanlegt

en: Left
is: Vinstri

en: Right
is: Hægri
