jQuery UI Multiselect (7.x-1.0) - en to jv translation catalogue (6 entries)

en: User interface
jv: Polatan panganggo

en: Width
jv: Ambané

en: Height
jv: Dhuwuré

en: Sortable
jv: Bisa diurutaké

en: Left
jv: Kiwa

en: Right
jv: Tengen
