jQuery UI Multiselect (7.x-1.0) - en to kn translation catalogue (5 entries)

en: User interface
kn: ಬಳೆಕೆದಾರರ ಇಂಟರ್ಫೇಸ್

en: Width
kn: ಅಗಲ

en: Height
kn: ಎತ್ತರ

en: Left
kn: ಎಡ

en: Right
kn: ಬಲ
