jQuery UI Multiselect (7.x-1.0) - en to lv translation catalogue (6 entries)

en: User interface
lv: Lietotāja saskarne

en: Width
lv: Platums

en: Height
lv: Augstums

en: Sortable
lv: Kārtojams

en: Left
lv: Pa kreisi

en: Right
lv: Pa labi
