jQuery UI Multiselect (7.x-1.0) - en to pl translation catalogue (6 entries)

en: User interface
pl: Interfejs użytkownika

en: Width
pl: Szerokość

en: Height
pl: Wysokość

en: Sortable
pl: Sortowalny

en: Left
pl: Lewo

en: Right
pl: Prawo
