jQuery UI Multiselect (7.x-1.0) - en to ro translation catalogue (6 entries)

en: User interface
ro: Interfața utilizatorului

en: Width
ro: Lățime

en: Height
ro: Înălțime

en: Sortable
ro: Sortabil

en: Left
ro: Stânga

en: Right
ro: Dreapta
